KONST / Litografier / Färglitografi 9166421
nr 916 6421
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 122/ 250, signerad, motivet: 50x50, oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:25:37
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
7